MELİS & GÖKAN

22 Şubat 2016 Pazartesi

İlknur Hanım'a 12 Eylül 2015 tarihinde Elite World Hotel’de gerçekleşen düğün organizasyonum öncesinde ve esnasında göstermiş olduğu yakın ilgi ve alaka için çok çok teşekkür ederim. Sadece beğendiğim ve düğünümde olmasını istediğim detayları size bir kere söylemem yetti.

Bu işin içerisinde olmama rağmen bu kadar zahmetsiz ve kolay, ama neticesinin bu kadar muhteşem olacağını inanın tahmin etmemiştim. Önceki yaptığı işlerde ne kadar hassasiyetle ve titizlikle çalıştığını biliyordum ve özellikle onunla çalışma istememin sebebi de buydu. Tanıdıklarıma organizasyon firması ile sadece 2 kere görüştüğümü söylediğimde bana hayret ediyorlar.

Çünkü herkes düğün akşamı karşılaştıkları manzara karşısında büyülenmişti sanki ve bunun tek nedeni aslında kendisi. Güzellik ayrıntılarda gizlidir ve organizasyon içerisinde ince ince işlediğiniz ufak detaylar ile bütünün şahane olmasını o sağladı.

Hayal ettiğim bir düğünü A’dan Z’ye yaşattı bana.

O akşama dair aklımda en ufak bir olumsuzluk yoksa bunun büyük payı İlknur Hanımdır. Yaptığı işe sevgisini katması kesinlikle her detayda kendini belli ediyor.

Herşey için tekrar çok teşekkür ederim ve farklı organizasyonlarımızda nasıl olsa yine beraber olacağız

Yorumlar
Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum bırakabilirler.
Yorum başlığı:
Yorum: